kontakt z agencją reklamową

kontakt z agencją reklamową

Każdy, kto prowadzi własną firmę potrzebuje dziś dobrej strony www. To nawet nie przypuszczenie, tylko fakt, lub przynajmniej bardzo mocna hipoteza. Firma dzięki odpowiednio przygotowanej witrynie może wiele zyskać.

Zwłaszcza wtedy, gdy zajmuje się np. sprzedażą przez Internet. Wykonywaniem witryn www zajmują się między innymi agencje reklamowe.

Możemy więc zlecić całość promocji, łącznie z reklamą i tworzeniem sieciowego wizerunku jednemu zleceniobiorcy. Pytanie – któremu? Oddzielenie dobrych ofert od słabych jest w tym wypadku dość proste. Wystarczy, że sami przejrzymy strony www potencjalnych zleceniobiorców, zanim nawiążemy kontakt z agencją reklamową.

Oczywiście nie jesteśmy specami od tworzenia stron, ale przecież witryny nie powstają dla webdeveloperów, ale po to, by korzystali z nich wszyscy użytkownicy – tacy jak my. Co za tym idzie, jeśli strona robi na nas dobre wrażenie, to znaczy, że jest przygotowana dobrze. Jeśli podoba nam się wizualnie, jesteśmy w stanie szybko znaleźć potrzebne informacje i niemalże ze smutkiem klikamy „x” na karcie z daną stroną, to znaczy, że właśnie obejrzeliśmy witrynę stworzoną przez zdolnych ludzi.

Aby uniknąć subiektywności oceny, zanim nawiążemy kontakt z agencją reklamową, która jest właścicielem danej witryny, możemy również zapytać o zdanie naszych pracowników czy bliskie osoby. Oczywiście, kontakt z agencją reklamową może być również poprzedzony analizą techniczną jej dokonań – po prostu nie warto stawiać tej kwestii na pierwszym miejscu. Jeśli ktoś z Twojego otoczenia zna się na tworzeniu stron, warto poprosić również tę osobę o opinię.

drukarnia.maciaszczyk.pl/produkt/scrapbook/ https://www.kartkiswiateczne.com.pl/kartki-wielkanocne

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *