agencja promocji i reklamy

agencja promocji i reklamy

Sympatia do marki ma dziś większe znaczenie niż kiedykolwiek wcześniej. Wprawdzie od dawna przedsiębiorcy starali się dbać o dobrą opinię wśród klientów. Jeśli jednak od czasu do czasu trafił się konsument niezadowolony, nie mieliśmy dużych powodów do obaw. Podobnie jak stosunkowo niewielkie były korzyści z klienta usatysfakcjonowanego. Jeśli wrócił do nas po kolejny produkt i jeszcze poinformował o naszej marce kilku znajomych, to już mogliśmy mówić o sukcesie.

Dzisiaj o sukcesie jest mowa, gdy zadowolony klient zawiadomi o naszym istnieniu przynajmniej kilkudziesięciu znajomych. Wszystko to dzięki portalom społecznościowym, na których wymiana informacji jest wyjątkowo łatwa i szybka. Nic dziwnego, że niemal każda agencja promocji i reklamy oferuje dziś m.in. kampanię w social media.

W sieci warto dać się lubić, bo w ten sposób szybko zdobywamy sympatię setek innych użytkowników – znajomych osób, które polubiły nas w pierwszej kolejności. Za znajomymi idą znajomi znajomych itd. Jeśli agencja promocji i reklamy stworzy dla nas dobry patent na promocję, a do tego dysponujemy atrakcyjną ofertą, liczba osób zainteresowanych naszą marką wrośnie lawinowo. To również powód, dla którego prowadzeniem kont na portalach społecznościowych powinna zająć się właśnie profesjonalna agencja promocji i reklamy, ewentualnie zdolny freelancer. Trafne teksty, zgrabne riposty na zaczepki złośliwych internautów czy umiejętnie prowadzone konkursy mogą pozyskać nam wielu sympatyków.

Obsługa fanpage’a jest łatwa, ale jego skuteczne prowadzenie to często prawdziwa sztuka.

www.fczoovetitbilisi.net Lakierowanie UV - kliknij tu

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *